Vasili: Rama kundër drejtësisë, për ti mbrojtur krahët trafikantëve

0
42

Kreu i grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama, kur i referohet Reformës në Drejtësi. Me anë të një statusi thumbues, ai ndalet tek drejtësia, por edhe tek ekonomia imagjinare, ashtu siç e cilëson ai. Duke qëndruar në të njëjtën linjë, Vasili shkruan në rrjetin social se shkollëpaku voton kundër drejtësisë, për të mbrojtur drogën dhe trafikantët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here