“Bomba” e gruas së Xhemailit: Çfarë ndodh në dhomat e zhveshjes së Serie A

0
164

Zonja Xhemaili ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën e përjavshme italiane “Chi”. Ajo ka zbuluar se në librin autobiografik, që do të publikohet shumë shpejt, do të ketë zbulime jashtëzakonisht të nxehta raporton calciomercato.com.

 

 

djali

 Erjona Sulejmani ishte shumë e vlerësuar në Itali Ssi modele edhe para se të martohej me Blerim Xhemailin. Ish-mesfushori i Napolit dhe Bolognas luan aktualisht me Montreal Impact, por është bashkëshortja e tij e bukur ajo që ka tërhequr vëmendjen në Itali.

Erjona-Sulejmani-Blerim-Dzwmaili-1

Erjona ka premtuar se “do të rrëfej brenda librit të gjithë sekretet e dhomave të zhveshjeve të Serie A”. Nuk mbetet gjë tjetër veçse të presim bombat e bukuroshes. Blerimi dhe Erjona kanë edhe një fëmijë djalin, Luanin 3 vjeç.

ae3bcaca3e5dcca36c983d8f85f88388_XL

Untitled-2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here