Ditët e fundit në ministri/ Gjosha mesazh të fortë për kolegët: Mos e hidhni kurrë poshtë punën nga cilido, vetëm kështu ky vend do të bëhet

0
307

Pak ditë para fundit të punës, stafi i ministrisë së Integrimit, tashmë shkrirë nga kryeministri Rama, kanq realizuar foton e ‘lamtumirës’.

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda gjosha me anë tq një postimi në rrjetin social “facebook” ka përshëndetur kolegët duke iu dhqnë edhe një këshillë: Mos e hidhni kurre poshte njeri-tjetrin,mos e hidhni kurre poshte punen e bere nga cilido,vetem keshtu ky vend do te behet!.

Postimi i plotë:

Falenderimet me te sinqerta gjithe stafit te Ministrise se Integrimit,te cilet edhe pse te ndeshur me shume sfida,kane punuar me perkushtim per nje deshire dhe shprese te gjithe shqiptareve qe eshte : e ardhmja jone europiane.Une keshillen time ua dhashe edhe perballe: Mos e hidhni kurre poshte njeri-tjetrin,mos e hidhni kurre poshte punen e bere nga cilido,vetem keshtu ky vend do te behet!

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here