Bien temperaturat, sonte nisin shirat. Pritet edhe ndonjë breshër

0
152

Të shtunën në mbrëmje vonë pritet të mbërrijnë shirat, fillimisht në veri, pastaj në pothuajse gjithë territorin, njofton Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit.

Ato do të vazhdojnë me ndërprerje edhe të dielën dhe në orët e para të së hënës.

Sasia më e madhe pritet gjatë gjysmës së parë të së dielës, në veçanti në terrenet kodrinore malore.

Kujdes!

Në zona të kufizuara mund të shoqërohen edhe me erë të fortë, rrufe dhe breshër.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here