Arretohet pas 1 viti kërkim i riu nga Tirana, përndiqte të renë pa pushim

0
156

Policia e Tiranës ka arritur ta zbulojë dhe ta arrestojë më në fund, një djalë nga Tirana, që e kishte përndjekur pa pushim 1 vit rreth një vajzë 2 vjet më të vogël.

Pas denoncimit të saj, Klevis M. iu fsheh policisë, por më në fund ai u zbulua dhe u ndalus sot pas mesnate, në orën 2:00.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here