Ambasada amerikane: Ja si mund të studiosh në SHBA, regjistrohuni këtu

0
158
Ambasada amerikane ka ftuar të rinjtë shqiptarë që kanë interes të ndjekin studimet në SHBA apo thjesht vetëm kureshtje, sesi t’i shohin ata nga afët.

“Doni të dini si është të studiosh në kolegjet e Shteteve të Bashkuara? – thotë ambasada amerikane sot. – Për ta zbuluar, regjistrohuni tani, është falas, në panairin virtual të kolegjeve dhe në 30 gusht do mund të bisedoni online me më shumë se 85 shkolla në Shtetet e Bashkuara https://goo.gl/miUuhA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here