(FOTO) Mërgim Mavraj rrëmben pushkën, del për gjah në Bjeshkë

0
45

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Hamburgut, Mërgim Mavraj, ndodhet në vendlindjen e tij në Istog gjatë pushimeve para se të fillojë grumbullimi për sezonin e ri.

mavraj3

 Ai ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për të kaluar kohën e lirë teksa ka marrë pushkën dhe ka dalë për gjah në Bjeshkë.

mavraj2

mavraj1

mavraj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here