Koka: LSI edhe këtë radhë si në 2009, do i lërë në tentativë puçin

0
60

Ministri i Mjedisit, Lefter Koka, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebok ka shkruar se është qesharake që të gjesh sigurinë e 71 mandateve tek diversantët e futur në Listën e Partisë Demokratike.

Ai gjithashtu shton se forcat politike i kanë bërë gabim llogaritë pasi në 25 qershor sipas Kokës, PD do të marri vetëm 10 mandate, ndërkohë Partia Socialiste 50.

Ndërkohë ai ka shtuar se : LSI edhe ketë radhë , si në 2009, do i lërë në tentative puçi.

Statusi i plotë i Lefter Kokës

Qesharake te gjesh sigurine e 71 mandateve tek diversantet e futur ne listen e PD, e te thuash me ata do bej #Shqiperineqeduam.

Llogari gabim, diversante 10 dhe mandate PS vetem 50.

LSI edhe kete rradhe , si ne 2009, do i lere ne tentative puci

#LSIForceePare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here