FOTO/ Ronaldo do të bëhet sërish baba, revista e njohur: E dashura pret binjakë

0
81

Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba, e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzënë me dy binjakë. Lajmi u bë publik nga revista italianë, Chi e cila ka fotografuar çiftin në ishullin e Korsikës.
Në foto shfaqet 22 vjeçarja me një fustan të ngushtë, nga ku i dukej barku i rrumbullakët dhe i dashuri i saj ylli madrilen.

 

 

Ndërkohë ditën e djeshme Georgina Rodriguez hodhi më shumë dyshime në lidhje me nëj shtatzëni të mundshme, duke postuar nëj foto teksa shfaqet për vizitë tek doktori.

Nëna e asit të Real Madrid, më parë ishte “detyruar” të mohojë zërat rreth kësaj çështje kur pas një postimi të portugezit disa ditë më parë në “instagram” dolën zërat se modelja 22-vjeçare ishte shtatzënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here