Banorët e BB ‘tallen’ me personat me aftësi të kufizuar, Olti Curri ju tregon vendin (VIDEO)

0
242

Publiku shqiptar është përballur me një skenë aspak të këndshme gjatë ditës së djeshme në “Big Brother”.

Disa nga banorët kanë imituar personat me aftësi të kufizuara, veprim që nga fansat e këtij realityshow është konceptuar si tallje.

Përveç sulmit të fansave në rrjetet sociale, indiferent nuk mund të qëndronte edhe Olti Curri, opinionisti i “Fun Club”, i cili ka reaguar ashpër ndaj banorëve, teksa shprehet se ata nuk vlejnë as për të pastruar banjot.

Në një status në faqen e tij të Facebook, Olti ka reaguar ashper:
“Olsi, Danieli dhe ky tjetri që as emrin nuk ja kam fiksuar, aq i parëndësishëm është…duke u tallur me personat me aftësi fizike të kufizuara… Këta të tre konkurrentë së bashku nuk vlejnë aq sa t’i pastrojnë banjot këtyre personave që jeta i ka vënë në sfidë aq të rëndë…”.

https://www.facebook.com/OltiCurrifanpage/videos/1776445655706213/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here