Në pritje të takimit me kongresmenët, Basha nga çadra e lirisë

0
233
Foto: Hamza Hatika

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashas i është bashkuar edhe sot çadrës së lirisë së ngritur nga opozita në Bulevardin Dëshmorët e Kombit mes kryeministrisë dhe Kuvendit. Basha pritet pasditen e sotme të takojë grupin e kongresmenëve të SHBA që ka ardhur në Tiranë mëngjesin e sotëm dhe që kanë takuar Metën e Nishani.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1503176153066894/

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here