Deklarata e pabesueshme e ish-banorit të Big Brother: Ju tregoj lidhjen me Kim Kardashian

0
260

Fama e papërshkrueshme e Kim Kardashian ka bërë që shumë persona të lidhin fatet dhe origjinën me familjen e saj të famshme.

Por ndërsa askush nuk do ta besonte që lidhje me këtë familje mund të kishte edhe ndonjë shqiptar, vjen deklarata e parë nga Torosi, një ish banor i shtëpisë së Big Brother, që ka konfirmuar së fundmi se ka lidhje gjaku me Kimin.
toros big brother albania 4
I ftuar në rubrikën “Fun Club” në Tch, ai ka thënë se ka orgjinë armene duke shtuar se është një kushëri i largët i të famshmes Kim Kardashian.

“Po jemi kushërinj të largët. Është një histori e gjatë, që unë ia kam treguar vetëm një gazetareje. Unë kam orgjinë 50% armene dhe 50% shqiptare”, tha Torosi.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here