Foto/ Tha se “zë femra si Aurela Gaçe”, por ja si i përgjigjet këngëtarja Getoar Selimit

0
126

Aurela Gaçe pas shumë kohësh ka zbuluar ‘krimin’ e bërë nga Getoari dhe Stine, të cilët së bashku në një këngë të publikuar në vitin 2012 kishin përmendur emrin e saj.

Teksti i këngës, i kënduar nga Geti, thotë:”Une nxe (ze) femna si Aurela Gaçe e as po t’lypi ty zemer me t’puth ne faqe”.

Por këngëtarja ka zgjedhur një mënyrë komike për ka komentuar këtë këngë të cilën nuk e kishte dëgjuar më parë, shkruanopinion.

“Djale me shije Getoari ???? “Une nxe (ze) femna si Aurela Gaçe e as po t’lypi ty zemer me t’puth ne faqe ”

E mire i ka nja 10 a me shume vjet kjo kenge, po tani e zbulova?? @marinavjollca ? sa ngjajme ne te dyja ?? Babstars &@stine_records_ed edhe ti pjestar ne krim eee hahaha? Peace”, shkruan Aurela.

babastars

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here