Dedikimi i futbollistit shqiptar për të fejuarën: ‘Më detyrove të bëhem hajdut’

0
83

E fejuara e futbollistit shqiptar që luan për përfaqësuesen e Zvicrës si dhe me ekipin e Arsenalit ka ditëlindjen, ndërsa Granit Xhaka e ka uruar përmes një statusi të veçantë në Facebook. Granit Xhaka flet me entuziazëm për të fejuarën e tij Leonita Lekaj, duke u shprehur se është “hajdut” pasi i ka vjedhur prindërve të njeriut të zemrës engjëllin e tyre.

 

 

Statusi i Granit Xhakës:
?Ditëlindjen sot e ka vajza më e bukur në botë. Vazja që sot e përjetë do jetë në zemrën time.
Për vajzën e cila më ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetës, që më dha gjithçka që më mungonte, që më qëndroj pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta .
Ditëlindja jote zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por është shumë e rëndesishme për ne të dy. Për prindërit e tu unë mund të jem hajduti i ëngjëllit të tyre, por për mua nuk kishte si të ishte ndyshe. Për ty ja ka vlejt që të quhem i tille ?!
Të dua shumë bukuroshja ime, ❤ime dhe ishalla o zot përjetë bashkë ?.
Gëzuar ditëlindjen shpirt edhe u bëfsh ? vjeç. Të Uroj me shpirtë çdo të mirë në këtë botë. Të premtoj që gjithonë do jem pranë teje, si në të mirë, ashtu edhe në të keq.
Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im ?❤!
❤???? ?????
Te duaaaaaaaa pafund Bebbillino jem❤

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here