Shqiptarë të plagosur në sulmin e Londrës? Flet Ministria e Jashtme shqiptare

0
101

Ministria e Puneve te Jashtme shqiptare ka reaguar pas sulmit terrorist ne Londer dhe ka konfirmuar se mes të plagosurve dhe viktimave nuk ka asnjë shtetas shqiptar.

“Dënojmë sulmin e ndodhur sot në Londër. Solidaritet e mbështetje autoriteteve dhe popullit britanik”, thuhet ne njoftimin per mediat.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here