FOTOT/ Ja çfarë bënte ky pilot teksa drejtonte avionë pasagjerësh

0
329

Një pilot i “British Airlines” është pushuar nga puna, pasi janë zbuluar disa foto të papërshtatshme të tij në kabinën e avionit.

Ai, teksa ishte nëpër fluturime, zhvishej në kabinën e pilotit dhe performonte akte seksuale. Fotot përfunduan në rrjetet sociale, dhe në to shihet se pilotyi shihte edhe revista pornografike në fluturim.

Ai quhet Colin Glover dhe është pushuar menjëherë nga puna.

 

 

39EA196100000578-3890224-Another_of_the_photos_shows_a_pornographic_magazine_resting_on_t-a-64_147793063713439E993C000000578-3890224-Pictures_emerged_of_a_man_s_legs_wearing_only_a_pair_of_women_s_-a-63_1477930628200

39E993B700000578-3890224-Colin_Glover_is_accused_of_having_taken_the_photos_of_himself_pe-a-65_1477930646224

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here