Shkarkohet drejtoresha e AMF, LSI – së voton kundër shkarkimit

0
96

Është shkarkuar me 9 vota pro dhe 2 kundër drejtoresha e AMF – së, Enkelejda Shehi. Deputetët e LSI – së, Gjovalin Kadeli dhe Gledion Rahovica votuan kundër shkarkimit të Shehit.

Disa ditë më parë, kryedemorkati Luzim Basha u shpreh se pas shkarkimit të drejtoreshës së AMF – së, fshihet një operacion kombëtar e ndërkombëtar i pastrimit të parave i drejtuar nga kryeministri Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here