Kamerierja seks me klientin, befasohen nga një “e paftuar”! (Video+18)

0
426

Pak pas mbylljes së një lokali në Tajlandë, kamerierja dhe një klient kanë nisur të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Por, akti nuk ka qenë i gjatë sepse atypari ka kaluar një kolege e saj.

Në videon e xhiruar nga kamera e sigurisë, ata shihen duke u “kënaqur” në tarracë, derisa e kuptojnë që nuk janë vetëm dhe nisen të ngrihen me shpejtësi.

Filmimi i postuar në rrjete sociale nga një pjesëtarë i stafit, po bën xhiro në internet.

“Kanë mundur të presin gjysmë ore dhe të marrin një dhomë hoteli”, është një koment për rastin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here