“Bomba” e rradhës nga Manjani: Të gjithë duhet të rrimë në çadrën e lirisë dhe zgjedhjeve të lira

0
135

Vazhdojnë deklaratat e forta të ish-ministrit të drejtësisë, Ylli Manjani.

Së fundmi, përmes një postimi në Twitter, ai i bashkohet mendimit të profesor Artan Fuga se të gjithë duhet të rrimë në çadrën e lirisë dhe zgjedhjeve të lira.

Sipas tij, shqiptarët duhet të zgjedhin, jo të votojnë. “Ka të drejtë Prof. Fuga! Në çadrën e lirisë dhe të zgjedhjeve të lira të gjithë duhet të rrimë! Shqiptarët duhet të zgjedhin,jo të votojnë!”, shkruan Manjani në Twitter.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here