Pas mesazheve në murin e Kryeministrisë, protestuesit e PD bëjnë gjetjen e radhës (FOTO)

0
168

Ditën kalojnë dhe PD e ka gjithnjë e më të vëështirë për ta mbajtur me lajme protestën. Por sot në ditën e 11-të të saj, ata kanë bërë një gjetje që nuk mund të neglizhohet. Ata kanë ironizuar Ramën, qeverinë dhe deputetë të tij, si “Ali Baba me 40 hajdutët”.

Në çadrën para kryeministrisë janë vendosur sot këto foto, ku Rama, disa ministra, deputetë dhe kreu i bashkisë së Tiranës, shfaqen si personazhe të përrallës së famshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here