Këngëtari i njohur na prezanton me djalin e tij të sapolindur

0
81

Ditën e djeshme këngëtari i disa hiteve botërore, Sean Paul postoi në Instagram foton më të bukur. Në të shfaqej ai, bashkëshortja dhe djali i sapolindur.

Sean Paul lajmëroi për shtatzëninë e bashkëshortes së tij në muajin gusht të vitit të kaluar përmes një fotoje ku dukej ai duke luajtur piano, bashkëshortja e tij me një kitarë dhe këpucët e vogëlushit në plan të parë. Këtë foto ai e shoqëroi me fjalinë: “Këngëtarin e presim në shkurt 2017”.

Dhe vogëlushi sapo erdhi në jetë. Nëse do të bëhet këngëtar, do e shohim në vazhdim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here