Greta Koci, tregon dekoltenë në rrjetet sociale

0
87

Greta Koçi është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik ku tregon dekoltenë .

Këngëtarja nuk ka deklaruar asgjë për jetën e saj private dhe përpiqet të mbaj larg mediave statusin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here