Përplasjet Lu-Llalla, reagon Manjani: Ja kush largohet

0
982

Ish-ministri i Drejtesise Ylli Manjani ka komentuar perplasjen dhe replikat mes ambasadorit amerikan ne Tirane Donald Lu dhe Kryeprokurorit te Pergjithshem te Shqiperise Adriatik Llalla, ne lidhje me reformen ne drejtesi.

Statusi i Ylli Manjanit:

Përshëndetje,

Përplasja ndërmjet Ambasadorit të SHBA dhe Prokurorit të Përgjithshëm është një çështje serioze. Jam në një mendje me Armand Shkullakun: ose ikën Prokurori ose ikën Ambasadori! Rrugë të mesme të besueshme nuk ka! Të shohim!

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here