Ja pse ky apartament është kaq i kërkuar në Londër (Foto)

0
64

Ky apartament në Londër është më i shikuari në rrjet.

Ai është njëkohësisht dhe apartamenti më i shtrenjtë në Londër.

Apartamenti ka një vlerë prej 55 mln funtesh.

Ka 7 dhoma gjumi, një pishinë dhe ashensor të brendshëm.

Shihni fotot të dhomave mahnitëse të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here