Lori Hoxha poston foton e parë me nipin: 2.2 kg dashuri e pastër

0
426

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka postuar në rrjetet sociale foton e parë më nipin e saj London Noor. Ajo u bë teze më 13 dhjetor nga motra e saj Sara Hoxha. Lori ka postuar një foto duke i shtrënguar dorën nipit të parë në familjen Hoxha. Bashkangjitur fotos Lori shkruan ‘’16 dhjetor, 2.2kg lumturi e pastër’’. Ledioni dhe Sara u bënë prindër të një djali të martën e kësaj jave, ku e pagëzuan me emrin London Noor.

ma.me
lo
Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here