Ministri i Jashtëm rus tallet me fushatën presidenciale në Amerikë: Ka shumë p***a rrotull, gazetarja qesh me lot (Video)

0
225

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov  nuk i kurseu fjalët për zgjedhjet në SHBA gjatë një interviste për CNN. Në një video të shkurtër që u bë virale në internet, ai  është tallur me fushatën amerikane duke shkrirë gazit edhe gazetaren.

Kur gazetarja Christiane Amanpour e pyeti Lavrov rreth komenteve të Donald Trump në vitin 2005 se “kur je i famshëm, femrat të lënë t’i kapësh nga p****i”, ministri i jashtëm u përgjigj në një mënyrë kontrovorse

“Anglishtja nuk është gjuha ime dhe nuk e di si do tingullojë kjo që do them: Ka aq shumë p****a rrotull fushatës presidenciale amerikane nga të dyja palët, sa që nuk preferoj të komentoj,” tha ai.

Gazetarja shpërtheu nga të qeshurat duke thënë se nuk e priste një përgjigje të tillë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here