Avioni uljet në Pragë, shmang përplasjen e mundshme (Video)

0
69

Një video tmerruese të një avioni Boeing,i cili abortoi uljen, u filmua në Pragë teksa avioni “luftoi” kundër disa erërave të forta.

Radko Nasinec filmoi momentin e avionit Boeing 737 që shmangu një përplasje të mundshme me pistën e uljes.

Videoja, e cila u filmua në Aeroportin Vaclav Havel në Pragë të Çekisë, tregon avioni që lëkundet sa para dhe prapa nga erërat e forta.

393431D300000578-3828079-image-a-53_1475890748378393431DB00000578-3828079-image-a-47_1475890747864393431D700000578-3828079-image-a-49_1475890747955

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here