Bojken Cana bëhet 1 vit, ja postimi i ndier i Lorikut (FOTO)

0
106

Ish-kapiteni i Kombetares Loik Cana ka pasur sot diten me te lumtur, ditelindjen e djalit. Nepermjet nje postimi ne instagram Loriku poston nje dedikim te ndier.

https://www.instagram.com/p/BKthGMWDTMw/

1 vjetori i djalit im sot, je kuptimi i jetës ime dhe pasuria që Allahu më ka fal?!!! Të dua Boiken ?

Jete te gjate Bojken!