WAW, kështu nuk e keni parë asnjëherë Rita Orën (FOTO)

0
69

Rita Ora ka shfaqur një prej paraqitjeve të saj më atraktive në karrierë.

Ajo u shfaq në pasarelë të modës duke reklamuar të brendshmet e brendit Tezenis.

Rita tash e sa kohë është fytyrë e këtij brendi dhe paraqitja e saj ishte e pritur në këtë pasarelë.

Kyle Devolle e komplimenti Ritën për paraqitje, teksa komplimente mori edhe nga ndjekës të tjerë profesionistë të modës.

Paraqitja e Ritës ishte thjesht e mrekullueshme./telegraf

ora-1_1474483332-4828667