E çmendur: Zenit nga 3:0 kthehet dhe shënon 4 gola në 15 minutat e fundit (Video)

0
78

Zenit ka shënuar një nga rikthimet më të mëdha në futboll
Ndeshja ndërmjet Maccabi Tel Aviv dhe Zenitit ishte padyshim më interesantja e edicionit të ri në futboll.

Skuadra izraelite ishte duke fituar 3:0 deri në minutën e 77, por Zenit nuk u dorëzua dhe për 15 minuta shënoi 4 gola, për të shënuar fitore në fund.