Kërkon ta shohë qenin e saj në momentet e fundit të jetës, shikojeni gëzimin e tij (Video prekëse)

0
121

Një video prekëse shfaqë një nënë shumë të sëmurë me kancer duke u takuar me qenin e saj për herë të fundit – pasi dëshira e fundit e saj para vdekjes ishte që të ribashkohej me qenin e saj të dashur.

Pas një beteje të gjatë me sëmundjen, Rebane Chili, 49 vjeçe nga Brazili, vendosi që të mos e vazhdonte më trajtimin.

Ajo nuk e kishte parë qenin e saj Ritchie prej kur ishte shtruar në Spitalin Ernesto Dornelles në Porto Alegre.

Djali i saj James e mori Ritchie-n në taksi për ta takuar pronaren e tij për herë të fundit. Pacientja i bindi doktorët që të organizojnë një ribashkim përfundimtar – dhe videoja që të bën me lot tregon gëzimin e qenit kur e sheh pronaren e tij pas një kohe të gjatë.

 

Shikojeni videon:

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here