Itali/ Arrestohet 36- vjeçari shqiptar, dhunoi dhe grabiti në plazh 57-vjeçaren

0
170

Një 36 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasditen e shkuar në Savona.

Arrestimi i tij erdhi në shëtitoren “Corso Colombo”, pas grabitjes së një 57 vjeçarjeje italiane në plazh.

Viktima i tha policisë se ishte goditur në fytyrë nga një shqiptar dhe më pas i kishte grabitur telefonin celular dhe një shumë prej 160 mijë eurosh.

Policia e arrestoi shqiptarin jo shumë larg vendit të ngjarjes, duke i gjetur edhe shumë e grabitur të parave, të cilat iu kthyen gruas.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here