Pamje shokuese/ 2 nxënëse rrahin keq shokun e klasës autik (VODEO)

0
171

Dy vajza adoleshente përkatësisht 14 dhe  15 vjec janë filmuar teksa janë duke gjuajtur me këmbë në fytyrë një djalë  autik të moshës së tyre. Pamjet janë filmuar në parkun Emirson në  Bristol.

Të dyja vajzat janë shpjeguar para policisë se ato po ndiqeshin nga djali autik dhe në këtë mënyrë janë ndier të detyruara të mbrohen.

Gjatë videos përvec gjuajtjeve me këmbë në fytyrë dëgjohet edhe një fjalor tepër banal .

Kliko për të parë videon

This sickening footage shows a pair of savage girls restraining a young boy and repeatedly kicking him in the head. See SWNS story SWSAVAGE. Jake Andrews, 14, stepped in to defend an autistic pal who was allegedly being picked on by the two girls, when they turned on him. The disturbing footage, shot by the worried friend, shows the bullies grabbing an arm each before one shouts, "F****** hit him," and boot him in the face with shocking force. He tries to shrug the girls off and kicks one in an attempt to bat her away, but can do little to stop the flurry of punches they land on his face and stomach. The video, which was filmed in Emersons Green, Bristol, then shows one of the thuggish girls delving into the boy's pockets and apparently trying to grab his phone.

This sickening footage shows a pair of savage girls restraining a young boy and repeatedly kicking him in the head. See SWNS story SWSAVAGE. Jake Andrews, 14, stepped in to defend an autistic pal who was allegedly being picked on by the two girls, when they turned on him. The disturbing footage, shot by the worried friend, shows the bullies grabbing an arm each before one shouts, "F****** hit him," and boot him in the face with shocking force. He tries to shrug the girls off and kicks one in an attempt to bat her away, but can do little to stop the flurry of punches they land on his face and stomach. The video, which was filmed in Emersons Green, Bristol, then shows one of the thuggish girls delving into the boy's pockets and apparently trying to grab his phone.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here