Kombëtarja del në stadiumin e Lensit(VIDEO)

0
29

Kombetarja shqiptare ka ne stervitjen e pasdites ne stadiumin qe do te luan ndeshjen ndaj Zvicres diteen neserme ne oren 15:00.

Nen drejtimin e De Biasit dhe Tramezanit ekipi po zhvillon stervitjen ku po ambientohet edhe me fushen dhe me stadiumin.

Shiko videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here