Dëshmia e penalitetit/ “Elvis Roshi i dënuar në Itali për përdhunim”

0
58

“Dëshmia e penalitetit që është publikuar sot, e ardhur nga Ministria e Drejtësisë Italiane, thotë se Elvis Roshi është dënuar për “violenza carnale”, që do të thotë është dënuar për përdhunim.”

Këtë ka deklaruar kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka në një dalje për mediat. “Roshi që e fsheh, dhe shefi i rilindjes që i del në mbrojtje, mbulojnë një krim të tmerrshëm të kryer nga i zgjedhuri i Ramës. Dhe Edi Rama e njeh italishten. E megjithëse e di, që ka vënë pos të tjerash edhe një përdhunues si kryetar bashkie në Kavajë”, tha Paloka.

13325633_10209772197051112_5573680005804905425_n (1)

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here