Cristiano Ronaldo “tërbon” plazhin në Ibizza (FOTO)

0
44

Ai i siguroi vehtes titullin e tretë të Champions League mbrëmjen e së shtunës.

Mesa duket Cristiano Ronaldo nuk ka pritur shumë për të festuar fitoren. Lojtari i Real Madrid ka shijuar rrezet në Ibiza teksa ka pushuar në një jaht luksoz ditën e martë.

Futbollisti 31 vjeçar ka “nxehur” të gjithë plazhin me muskujt e barkut dhe fizikun e tij atletik.

34CC283700000578-0-Celebrating_in_style_It_seems_that_Cristiano_Ronaldo_was_in_a_hu-m-72_1464707331659 34CC27B200000578-0-image-m-69_1464706413250  34CC28AE00000578-0-Ripped_and_ready_to_relax_The_31_year_old_forward_looked_to_have-m-73_1464707366989 34CC28D900000578-3618180-Refreshing_himself_Despite_his_reflective_mood_the_star_was_stil-m-97_1464708019567 34CC28FA00000578-0-image-m-70_1464706428550 34CC279A00000578-3618180-Some_alone_time_It_seems_the_star_was_in_a_pensive_and_reflectiv-m-96_1464707998552

34CC27C400000578-0-Time_to_kick_back_The_footballer_showed_off_more_of_his_gym_hone-m-76_1464707509405

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here