Reshjet e shiut përmbytin Tiranën (VIDEO)

0
48

Prej dy ditësh Tirana është përfshirë nga reshje të dendura shiu, ku si pasojë shumë rrugë dhe lagje të kryeqytetit ndodhen nën ujë.

Situata duket se është më shqetësuese në zonën e Selitës, ku rrugë dhe biznese të zonës ndodhen nën ujë.

Këshilltarja demokrate në bashkinë e Tiranës, Reila Bozdo ka publikuar disa video dhe foto në rrjetet sociale ku tregon situatën aktuale.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here