Horror në Britani, gjenden të therura nëna dhe vajza

0
37

Nënë dhe bijë janë gjetur  të therura me thikë në banesën e tyre në Britani.

Ngjarja horror është rregjistruar në Links të Skocisë. Sipas mediave ndërkombëtare, vdekja e Liz Eduards dhe e të bijës Kati,13 vjece ka ardhur si pasojë e goditjeve nga një mjet prerës.

Sakaq policia britanike ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje makabre, për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here