Enca “rrit” temperaturat (FOTO + 16)

0
38

Mund të ju duket e pabesueshme, por Enca i ka befasuar të gjithë me fotot e fundit në Instagram. Këngëtarja pas suksesit me këngën “Dreqi” ka vendosur që të kënaqet në brigjet e bregdetit dhe me rrezet e diellit.

Pas fotos së publikuar ku Enca vë në fokus këmbët e saja, ajo minuta më parë ka publikuar një tjetër foto ku duket shumë seksi.

Kësaj here, Enca ka vendosur të pozojë topless dhe të shfaq vithet e saja.Se a është Enca në foton e fundit, apo është dobësuar më të vërtet shumë mbetet të shihet në muajt e ardhshëm të verës.

12992295-10153596423547029-80378350-n_1460821362-251846 13023713-10153596425212029-1199181829-n_1460821359-2336966

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here