Betonierja shtyp qenin te Liqeni, pamjet shqetësuese (video+18)

0
196

https://youtu.be/hJewpZfrSoM

 

Aktivistët e shoqërisë civile të cilët prej më shumë se dy javësh po rezistojnë pranë zonës ku po ndërtohet këndi i lojrave, duke denoncuar tashmë makineritë që derdhin beton në park, janë bërë dëshmitarë të një skene makabre. Në filmimin horror, shihet një zemër e dalë nga trupi e cila ende rreh dhe pak më tutje një kafshë e gjorë, pajetë, e bërë copash nga betonierja.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here