Enca e urren shiun, përshëndet fansat nga shtrati e zhveshur

0
46

eee

Këngëtarja provokative, Enca Haxhia është gati të arrijë 1 milion fansa në profilin e saj në Instagram, kështu duke u bërë shqiptarja e parë që prek këtë shifër.

Enca sot në këtë ditë me shi në Tiranë, është zgjuar vonë dhe këtë moment ajo e ka ndarë me fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka postuar një fotografi në shtrat ku duket e zhveshur dhe pa grim, gjë që nuk është e zakonshme te ajo.

Në përshkrimin e fotografisë ajo ka shkruar “Miremengjes  I urrej ditet me shi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here