Peshkaqeni noton në breg, i afrohet qenit që luante

0
49

https://youtu.be/P1MBMWDZwpw

qeniNjë peshkaqen është filmuar duke notuar në bregun e plazhit në Geraldton të Australisë Perëndimore kur më pas i është afruar një qeni.

Momenti është regjistruar nga Donna Kowald, kur qenushi Koda po luante në breg me bashkëshortin e saj të premten e kaluar.

Në fillim të klipit peshkaqeni 3 metra i gjatë qëndron 20 metra larg Kodës.

Më pas qeni futet sërish në ujë dhe grabitqari lëviz më shpejt duke u afruar më pranë tij.

“O Zot, tani nuk dua të notoj më kurrë këtu, ”- thotë Kowald pasi urdhëron Kodën të largohet.

Video ka marrë me mijëra klikime që kur është postuar ditën e dielë