Kardashianët kanë thyer ritualin…

0
37

 

kardashian-768x465Kardashianët kanë thyer edhe këtë vit ritualin e përvitshëm të kartolinës familjare, duke nxjerrë në kartolinë vetëm të vegjëlit e familjes.

Pas popullaritetit të serialit “Keeping Up with the Kardashian” ishte bërë traditë që, çdo vit, familja të pozonte në një kartolinë madhështore, të kuruar deri në detaj.

 

Por këtë herë, në kartolinë shfaqet North West, vajza e Kim dhe fëmijët e Kourtney, Penelope, Mason dhe Reign Disick.

Fëmijët e familjes së famshme, duken të adhurueshëm të veshur me rroba në gjyrë të zezë.

Që prej 2013, Familja Kardashian, për shkak të divorceve të prindërve dhe impenjimeve të pjestarëve të familjes, e ka pasur të pamundur të realizojë setin fotografik.

“E gjitha që ju duhet është dashuria”, shkruajti Kim në Instagram, përkrah fotos.11