Shkëndija nuk rresht së provokuari, ja fotot hot

0
32

Shkëndije Mujaj nuk rresht së qeni provokative. Këtë herë, fotot e Shkëndijes janë me të vërtetë të nxehta. Në bardhezi, vajza ka treguar gjoksin dhe të pasmet e saj, të cilat thotë se i ka armët më të mira. shkendije shkendija... shkendijaaaaa