Pranga 31-vjecarit/ Akuzohet se përdhunonte motrën

0
35

perdhunim_1Një 31-vjecar është arrestuar ditën e sotme nën akuzën, për dhunë seksuale ndaj motrës. Oldi Dervishi 31 vjec nga Berati është akuzuar nga e motra Zhuljeta 23 vjec se disa herë e ka dhunuar seksualisht. Policia ka vënë në pranga 31-vjecarin ndërsa ka kryer një kontroll në banesën e tij. Gjatë kontrollit u sekuestruan armë, 2 automatikë dhe 350 fishekë. Oldi Dervishi rezulton person me precedentë penalë të mëparshëm. Ai ka qenë i dënuar në Spanjë për trafik droge. Tanimë i duhet të përballet me akuzën e rëndë, të dhunës seksuale ndaj së motrës.