Buble në pritje për t’u bërë baba

0
31

buble-lopilatoMichael Buble dhe bashkëshortja e tij Luisana Lopilato kanë zbuluar se po presin fëmijën e tyre të parë. Modelja 25-vjeçare argjentinase ka bërë të ditur lajmin me një video-mesazh në Youtube. Këngëtari 37-vjeçar kanadez është njohur me modelen në vitin 2008, ndërsa në vitin 2009 shpallën fejesën. Çifti u martua në vitin 2011 me dy ceremoni: njëra në Buenos Aires (Argjentinë) dhe tjetra në Vankuver (Kanada).