13 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 21, 2018
Tags United

Tag: united

Tërhiqet Reali, Pogba tek Unitet për 123 milionë euro

Pol Pogba shkon nga Juventusi te Mançester Junajtid”. Mediat ndërkombëtare raportojnë se pas tërheqjes së Realit të Madridit, marrëveshja mes klubit anglez dhe atij...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS