9 C
Tirana, Albania
E martë, Nentor 13, 2018
Tags Skandali

Tag: Skandali

EKSKLUZIVE/ Skandali te Ministria e Financave: Nga 2013-2016 shpërdorime dhe abuzime...

  Ervin Kaduku Lëmsh skandaloz në Ministrinë e Financave: ndryshime destinacionesh të fondeve, rritje shumë të mëdha të shpenzimeve për aparatin krahasuar me vitet e mëparshme,...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS