10 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 14, 2018
Tags Rama

Tag: Rama

Drejtësia/ Rama: Rruga drejt BE kushtëzohet nga miratimi i reformës

Gjatë fjalës së mbajtur në Konferencën e Ambasadorëve, të zhvilluar pasditen e sotme në Kryeministri, kreu i qeverisë Edi Rama shprehu vendosmëri për të...

Gazeta Blic: Cili është Edi Rama i vërtetë?

Duke krahasuar disa deklarata të bëra në kohë të ndryshme, media serbe akuzon kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama për dyfytyrësi. Gazeta “Blic” e Beogradit merr...

Grabitja e 3 milion Euro në Rinas/ PD dhe LSI kërkojnë...

PD dhe LSI kërkojnë mbledhjen e Këshillit të Sigurisë pas ngjarjes së grabitjes spektakolare në aeroportin e Rinasit. Në deklarata të ndara, Paloka për...

Luan Rama: Papërgjeshmëri nga Ministria e Brendshme, s’ka rend e siguri

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama, ka sulmuar ministrinë e brendëshme lidhur me ngjarjene një dite më parë ku u grabiten në Rinas...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS