14 C
Tirana, Albania
E martë, Nentor 20, 2018
Tags Portugali

Tag: Portugali

“Mbretërit” e Euro 2016 kthehen në Atdhe, kjo është pritja fantastike...

Kthehen në Atdhe fituesit e Euro 2016. Mësohet se ekipi kombëtar i Portugalisë në futboll është kthyer sot në Lisbonë. Kampioni i EURO 2016...

Portugali-Uells, këto janë formacionet zyrtare

Portugalia dhe Uellsi i kanë publikuar formacionet zyrtare, për gjysmëfinalen e “Euro 2016” që zhvillohet sonte nga ora 21:00. Portugalia: Patricio, Cedric, Alves, Fonte, Guerreiro,...

Ja cilët gjyqtarë do të gjykojnë Gjermani – Francë dhe Portugali-...

UEFA ka vendosur që arbitri italian, Nicola Rizzoli të vendosë drejtësi në ndeshjen gjysmëfinaliste mes Gjermanisë dhe Francës. Trajneri i Gjermanisë Joachim Low ka kujtime të...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS